Gevaar Coronatijd: hond vind het eng om alleen thuis te blijven!

Niet alleen kunnen zijn.

Een risico dat op de loer ligt in deze tijd is dat je hond het onprettig vindt om alleen (zonder jou) thuis te blijven. Omdat veel mensen op dit moment veel meer thuis werken en/of verblijven, leren veel honden/pups niet dat het ook veilig is om alleen thuis te verblijven. De traditionele oplossing die werd aangedragen voor dit probleem was om: de tijd van het alleen zijn stukje bij beetje op te voeren. Echter dit lost vaak de kern van het probleem niet op (gevoel van onveiligheid). Monique Bladder heeft hier een aantal artikelen over geschreven en er zelfs een online cursus aan gewijd. Ter illustratie hierbij een link naar één van haar haar artikelen.

Telefoonnummer:

E-mail:

Social media

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Welkom bij Hondenschool Epe!

Ben je op zoek naar een cursus voor je hond, in een groep of juist bij jullie thuis? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Wij vinden het belangrijk dat de hond én 'baas' gezien worden, dus houden we onze groepen bewust klein en is er tijdens de les ruimte voor persoonlijke aandacht of we plannen een privéles.

Vragen? Stuur een WhatsAppbericht naar 06-38995572 of mail naar info@hondenschool-epe.nl. We horen graag van jullie!